Комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 38
Друзі сайту

Напрямки роботи


Дослідницько-експериментальний напрямок

 

Дослідницько-експериментальний відділ (Мала академія наук) організовує навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову та навчально-тренувальну роботу щодо залучення вихованців (учнів, слухачів) до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва. У Малій академії наук створені наукові відділення, які об’єднують у своїй структурі наукові секції. Наукові  відділення Малої академії наук: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства,  мовознавства, філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю,  технічних наук, комп’ютерних наук, математики, фізики і астрономії,  економіки, хімії та біології, екології та аграрних наук.

 

Еколого-натуралістичний напрямок

 

Екологічний відділ об'єднує учнівські творчі об’єднання (гуртки і клуби) еколого-натуралістичного спрямування, координує позакласну та позашкільну еколого-натуралістичну роботу в   загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області, передбачає оволодіння вихованцями, учнями і слухачами знаннями про навколишнє середовище, формування екологічної культури особистості, набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, формування знань, навичок у галузях сільського господарства: квітникарство, лісництво, садівництво.

В еколого-натуралістичному напрямі  працює відділ методичної роботи та відділ організаційно-масової роботи.

Методичною службою щороку проводяться згідно річного плану роботи обласні семінари-практикуми, методобєднання. Для удосконалення самоосвітньої роботи керівників гуртків методичною службою Центру постійно надається практична допомога. З  цією метою проводяться методоперативки, на яких розглядаються питання    підвищення педагогічної майстерності педагогів. З метою показу росту фахового рівня керівників гуртків проводяться творчі звіти, відкриті заняття гуртків. Методистами постійно відвідуються заняття гуртків, ведуться книги     контролю та консультацій. Надається методична допомога в організації і    проведенні масових заходів керівникам гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

В 2006 році в Центрі почав діяти методичний кабінет, в якому зосереджено нормативно-інструктивні матеріали, документація методичної ради науково-методична література, програми для учнівських творчих об'єднань, зразки кращих учнівських робіт, інформаційні збірники МОН України, Книга відгуків та пропозицій, папка "Наші перемоги і досягнення", журнал відгуків учнів по проведених екскурсіях і експедиціях, періодична преса.

 

Відділ організаційно-масової роботи.

 

В центрі працюють гуртки:

 

Любителі домашніх тварин

Юні акваріумісти

Юні бонсаїсти

Юні орнітологи

Фітодизайн

Юні кактусоводи

Квітникарі

Юні друзі природи

 

 

 

 

 Художньо-естетичний напрямок

 

Художньо-естетичний відділ  забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та здобуття вихованцями, учнями і слухачами практичних навичок, оволодіння знаннями в сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва.